Кредит без відмови

Думаєте де отримати кредит на картку без відмови? Познайомтеся з пропозиціями на сайті, виберіть найбільш вигідне та без сумнівів, отримайте схвалення. Вигоди очевидні. По-перше, така схема оформлення позбавляє потенційного позичальника необхідності відвідувати інстанції, збирати численні довідки, особисто йти до банку. Кредит онлайн на картку без відмови оформляється за лічені хвилини у дистанційному форматі.

Особливо зручно скористатися такою пропозицією у ситуації, коли гроші знадобились терміново. Від виникнення такої ситуації ніхто не застрахував. Хвороба, переїзд, зміна місця проживання, сімейні обставини, втрата роботи… Не завжди особистих заощаджень достатньо, буває так, що їх просто немає. Особливо у такий нестабільний час. На допомогу приходить позика, яку можна оформити швидко і легко.

Зміст:

  1. Вибираємо кредитора: покрокова інструкція
  2. Чи легально працюють кредитори
  3. Умови надання кредиту
  4. Чи можуть відхилити заявку? Причини відмови
  5. Кредитна математика
  6. Як краще брати кредит: на картку чи готівкою
  7. Що буде, якщо прострочив позику
  8. Як продовжити договір

Вибираємо кредитора: покрокова інструкція

Пропозиції про видачу позики на картку сьогодні можна побачити від різних компаній, організацій. Багато хто отримував їх у розсилках на електронну пошту, смс на телефон або просто бачили на рекламних банерах.

Якщо ви зацікавлені в отриманні грошової позички, не погоджуйтеся на першу пропозицію, що потрапила в мережі. Ретельно вивчіть умови кожного кредитора і потім визначтеся, що справді вигідно.

На що звернути особливу увагу:

  • процентна ставка;
  • потрібні документи;
  • безвідсотковий період користування;
  • мінімальний платіж за кредитом;
  • наявність ліцензії кредитора.

Враховуючи вищезазначені фактори (можуть відрізнятися у різних кредитних організацій), виберіть найприйнятніші умови.

Вимоги до позичальників: що потрібно для подання заявки

Вимог, які кредитори висувають до потенційних позичальників, не так багато. Основне обмеження – за віком. У більшості випадків кандидатура пройде перевірку, якщо виповнилося повних 18 років. Деякі організації схвалюють заявки, починаючи з 21-річного віку.

Що стосується верхньої допустимої планки за віком, то це найчастіше 75 років. У пенсіонерів шанси взяти позику набагато менше.

Серед вимог майже завжди зазначено наявність громадянства України і, відповідно, паспорта. Знадобиться чинна картка будь-якого українського банку та активна сім-карта мобільного оператора.

Чи відповідаєте названим вимогам? Сміливо подайте заявку! Швидше за все, рішення буде ухвалено позитивне.

Чи легально працюють кредитори

Оформлення кредиту – захід відповідальний. Багато хто вважає його ризикованим, побоюються брати позики. Тим паче якщо кредитором виступає не банк, а мікрофінансова організація.

Насправді коли берете позику до МФО, нічим не ризикуєте. Сьогодні їхня діяльність в Україні абсолютно прозора, легальна. Єдине, що потрібно перевірити – чи має обрана фінансова структура ліцензія на даний вид діяльності?

Зазвичай, інформація вказана на сайтах, де представлені дані про МФО. Перевірте, чи зареєстрована юридична адреса. За наявності цих даних можна бути впевненим, що компанія працює легально, на законних підставах, клієнти не несуть фінансових ризиків.

Плюсом є те, що взяти кредит у такій організації набагато простіше, ніж у звичайному банку, де більш жорсткі умови.

Умови надання кредиту

Тут немає єдиних правил. Все залежить від того, яку вибрали компанію. Загалом умови практично однакові, але деталі можуть дещо відрізнятися.

Якщо говоримо про розмір позички, то мінімальний поріг у МФО стартує від 1000 гривень. Деякі компанії розглядають суми від 2000 гривень.

Верхня прикордонна планка може відрізнятись. Найчастіше схвалюють кредити до 30 000 гривень. Іноді можна зустріти більш солідні пропозиції щодо сум. Для схвалення вагомого кредиту доведеться надати додаткові гарантії у вигляді довідок і документів, що підтверджують (джерела доходу, заставне майно, нерухомість, автомобіль).

Кредиторам потрібні гарантії та їх потрібно надати, якщо зацікавлені у схваленні. Якщо хочете відправити заявку на кредит у кілька сотень тисяч гривень, підготуйтеся заздалегідь.

Процентні ставки – частина договору, якій варто приділити найбільшу увагу. Від неї залежатимуть щомісячні платежі та переплати за кредитом.

Вибирайте пропозиції із найменшими відсотковими ставками. Важливо! Шукайте кредиторів, які пропонують першу позику під 0.01%. Такі акції зустрічаються досить часто. Якщо вже вирішили брати кредит онлайн без відмови, чому не скористатися цією пропозицією?

Обов’язково з’ясуйте, чи кредитор надає безвідсотковий період? Якщо повернете взяту у борг суму в встановлений термін повністю, відсотки за кредитом не будуть нараховані.

Обмовте терміни погашення. Тверезо зважте свої фінансові можливості, проаналізуйте щомісячний дохід, наскільки він стабільний та надійний? І навіть якщо зараз у сім’ї є стабільні надходження, перестрахуйтеся на випадок, якщо прибутку не стане. Чим погашатимете кредит?

На випадок непередбачених обставин краще оформити кредит більш тривалий термін з меншим розміром обов’язкових платежів. Якщо з’явиться можливість погасити позику раніше, нічого не втрачаєте та нічим не ризикуєте.

Чи можуть відхилити заявку? Причини відмови

Найчастіше МФО оформляють кредит без відмови. Але бувають ситуації, коли позичальникові надходить негативна відповідь. У яких випадках це може статися?

Найчастіше це невідповідність за віковими критеріями. Тобто потенційному позичальнику або не виповнилося 18 років і він не досяг повноліття. Або вікова планка, навпаки, перевищена. До цієї категорії потрапляють пенсіонери, вік яких старше 75 років.

Приводом для відхилення запиту є відсутність громадянства України або паспорта (з різних причин: втрата, прострочення, не вклеєно фото, немає друку, немає постійної реєстрації). Заздалегідь перевіряйте актуальність особистих документів.

Негативна кредитна історія може знизити шанси схвалення кредиту. Мікрофінансові організації набагато менш прискіпливі, ніж офіційні банки, але злісним неплатникам та боржникам можуть відмовити.

Якщо у вас кілька прострочених кредитів у різних банках, пені, штрафи, цю інформацію можуть взяти до уваги та відмовити за заявою. Бажаєте отримати позику без відмови у будь-який час? Погашайте кредити вчасно, і тоді не буде проблем із оформленням.

Кредитна математика

Щоб порахувати відсотки за кредитом, спеціальних математичних, економічних знань не потрібно. Просто будьте уважні та насамперед дізнайтесь про процентну ставку. Це основний показник, яким вважатимемо.

Для простішого розуміння наведемо кілька прикладів, за аналогом яких зможете розрахувати позику.

Виходитимемо в розрахунках з того, що % ставка – 0,45 на день. Це – середній показник. Якщо взяли 15 тисяч гривень на 45 днів, отримуємо такий приклад: 0,45 (%) х 45 (період) = 20,25 (%). За допомогою калькулятора можете порахувати скільки це від загальної суми позики. У нашому випадку це 3037 гривень. Тобто після закінчення кредитного договору повинні погасити в цілому 18037 гривень.

Ще один приклад. Ставка – 0,37%. Сума – 20000. Термін – 90 днів. Вважаємо за іншою схемою: 0,37% від 20000 гривень на день – 74 грн. Це сума відсотків на день. Кредит взято на 90 днів, тобто множимо 74 на 90. Отримуємо 6660 гривень. Це сума, яку потрібно буде заплатити зверху через 90 днів.

Якщо відсотки нараховуються на залишок і погашатимете позику поступово, а не після закінчення терміну, то сума перераховуватиметься залежно від розміру внесених платежів.

Іноді кредитор озвучує не денну, а річну ставку. Як правило, це актуально для великих кредитів, які беруться на триваліший період.

Наприклад, схвалено суму в 300 000 гривень під 11% річних на 12 місяців. Це означає, що сума переплат становитиме максимум 33 тисячі грн. Але за умови погашення мінімальними щомісячними платежами та нарахування % на залишок, сума переплат постійно перераховуватиметься у бік зменшення. У прикладі ми вказали максимально можливу суму переплати.

Як краще брати кредит: на картку чи готівкою

Ніхто не може обмежити вас у правах. Тут вибір за вами. Але як правило, якщо мають намір взяти саме кредит на картку онлайн та оформити його в дистанційному режимі, то логічно, що кошти будуть зараховані на картку. На рахунок, який вкажете в момент подання заяви.

Тому завжди вказуйте лише реквізити актуальної банківської картки, до якої є постійний доступ і яку зможете скористатися. Відкликати гроші з помилково вказаного рахунку або зняти їх уже навряд чи вийде, а погасити кредит все одно доведеться. Тому будьте дуже уважні і перевіряйте ще раз інформацію, щоб уникнути помилок і неприємних наслідків.

Якщо хочете отримати кошти готівкою, така можливість також є. Для цього необхідно вказати у момент оформлення заявки, що бажаєте отримати гроші на руки. Уточніть, чи є у вашому місті або в найближчому населеному пункті філія тієї фінансової організації, яку обрали кредитором.

Якщо стаціонарної філії немає, то швидше за все отримати готівку не вийде. Якщо є представницьким, то жодних проблем не виникне. У призначений час (у разі схвалення заяви) прийдете до пункту видачі та отримаєте належну суму.

Погашати позику можна двома способами. Найзручніше робити це в онлайн-режимі шляхом списання грошей з вашої чинної дебетової або іншої картки. Також можна вносити обов’язкові щомісячні платежі за кредитом готівкою у касі будь-якого банку. Для цього уточніть заздалегідь реквізити для здійснення платежів.

Що буде, якщо прострочив позику

Порушувати терміни погашення або взагалі не платити за кредитом украй не бажано. Це загрожує для позичальника неприємними наслідками.

Боржників не люблять як офіційні банки, і мікрофінансові організації. У будь-якому випадку доведеться нести відповідальність, зокрема фінансову. При порушенні термінів неминуче буде нараховано штрафи та пені. Часто вони нараховуються за кожен день прострочення та сума штрафу буквально за кілька тижнів може збільшитись у геометричній прогресії.

Крім того, інформацію про вас, як про неблагонадійного клієнта, компанія може передати до Бюро кредитних історій. Базою даних такого бюро користуються всі МФО та банки, а це означає, що у майбутньому у вас можуть виникнути проблеми з оформленням кредиту чи іпотеки в іншому банку чи фінустанові.

Ну і найнеприємніше, з чим ви ризикуєте зіткнутися – це спілкування з колекторами. Як правило, їх залучають до спілкування з найзліснішими боржниками, які відмовляються платити за рахунками навіть після численних попереджень та нарахованих штрафів. Найкраще не доводити ситуацію до таких крайнощів.

Ситуації бувають різні, і непередбачені обставини можуть виникнути у кожного. Але набагато простіше їх передбачити та запобігти. Як це зробити, розкажемо у наступному пункті.

Як продовжити договір

Обставини складаються по-різному і не залежить від нас. Якщо ви відчуваєте, що не зможете погасити позику вчасно, що терміни горять, а необхідної суми для погашення на руках немає і не передбачається, необхідно діяти на випередження.

Зверніться до фінансової організації до того, як настане прострочений період. Тобто до того моменту, як МФО надасть вам статус боржника. А якщо ні, то до вас будуть застосовані штрафні санкції та повернути справу назад буде вже не так просто.

Фахівці рекомендують звертатися до фінансових установ із проханням про пролонгацію (продовження) позики, як мінімум, за три дні до настання останньої дати платежу. Навіть якщо виникне тимчасова затримка і МФО візьме час на розгляд заяви, що надійшла, кілька днів у вас буде в запасі.