Кредит 24/7

Гроші можуть терміново знадобитися будь-якої миті, у тому числі рано вранці, пізно вночі. У XXI столітті це не проблема: практично кожному повнолітньому українцю доступний кредит 24/7 онлайн на картку. Це найпростіший спосіб у будь-який час доби, не обдзвонюючи родичів та знайомих, не шукаючи судомно заставу, не збираючи купу документів, отримати позику для вирішення форс-мажорної ситуації.

Ще порівняно недавно поняття «позичити до зарплати» мало на увазі звернення до друзів чи колег, але цей спосіб психологічно некомфортний. До того ж, у інших людей теж може не бути грошей – чи бажання ними поділитися. Та й у багатьох є товариші, яким можна зателефонувати о третій годині ночі з проханням «позич тисячу для покупки преміум акаунту?». З таким проханням не варто будити навіть дуже близьких родичів – можна замість грошей здобути масу неприємностей. Натомість сучасні мікрофінансові організації працюють цілодобово, навіщо вам потрібні фінанси – не запитують, заставу не вимагають, а просто перераховують тисячу, «п’ятірку», «десятку» чи навіть велику суму на банківську картку. Реально зручно.

Як показують соцопитування, до послуги позик 24/7 найчастіше вдаються у таких випадках:

 • важко дотягнути до зарплати;
 • підвернулася вигідна акція в магазині, товар із величезною знижкою;
 • запросили на ювілей чи інше свято, потрібно терміново купити подарунок;
 • захворів, були потрібні ліки;
 • згорів електрочайник або розбився телефон, потрібна заміна;
 • у ресторані з’ясувалося – гроші на карті закінчилися, проблему треба вирішити миттєво;
 • просто не вистачає грошей на пельмені, а заробіток через тиждень.

Так до якої ж компанії, яка цілодобово видає онлайнові мікрокредити, слід звернутися, якщо ви опинилися в схожій ситуації? Адже умови у них суттєво різняться!

Зміст:

 1. Обираємо кредитора серед десятків МФО
 2. Правова сторона питання
 3. Як отримати онлайн кредит 24/7 без відмови
 4. Як це працює: простий приклад
 5. Чи обов’язкова банківська картка

Обираємо кредитора серед десятків МФО

Знайти в інтернеті компанію-кредитора, яка надає позики в режимі двадцять чотири години на добу, не складе труднощів. Достатньо ввести в пошукову систему запит «кредит 24/7 без відмови терміново», браузер не тільки дасть вам посилання на мікрофінансові організації, але і ще довго бомбардуватиме рекламою на цю тему. Не поспішайте подавати заявку в першу-ліпшу МФО. Поспіх може призвести до оформлення позики на невигідних умовах або відмови.

На нашому сайті вже зібрані всі актуальні пропозиції від кредиторів, які готові перерахувати гроші на вашу картку. Основну роботу з аналізу МФО вже проведено фахівцями. Сумнівні організації відсіяні. Функціонал простий і допомагає швидко провести аналіз та вибір кредитора.

Ви оціните переваги такого підходу:

 1. Економія часу. Не потрібно переривати пошукову видачу. Функціонал сайту полегшує аналіз умов кредитування.
 2. Безпека. Представлені компанії, які пропонують позики 24 години на добу, діють у рамках законодавства, договори не містять підводного каміння.
 3. Максимальне охоплення ринку – перед вами повний перелік кредиторів, які відповідають вашим вимогам.

А щоб ви змогли зробити вибір грамотно, розумно, з вигодою для себе, складений цей гайд з відповідями на головні питання, що турбують потенційного позичальника.

Особливо багато питань у тих, хто звертається за цією послугою вперше. Як підвищити шанси на отримання необхідної суми, якщо вона є досить високою? Як знизити ризик відмови? Де найнижчі відсотки? Чи дозволять перекредитуватися? А може, отримавши кредит, чи вдасться взагалі не платити відсотки?

Давайте розберемося, як і де отримувати позику, що при цьому потрібно враховувати і чому бути лояльним позичальником вигідно.

Чи дадуть вам кредит? Ключові вимоги до позичальників

Безперечний плюс онлайнових МФО – мінімальні вимоги до потенційних клієнтів. Це пояснюється порівняно невеликими сумами, які надаються тим, хто звернувся вперше. Великі суми видаються вже, як правило, позичальникам зі стажем, які продемонстрували відповідальність та лояльність.

Мікропозика у розмірі від 1000 до 10 000 гривень надають, як правило, без відмов. Достатньо виконання основних вимог:

 • Позичальник має бути громадянином України.
 • Мати постійну реєстрацію (де – не має значення; вона може не збігатися з фактичним місцем проживання).
 • Повнолітній вік (більшість підприємств перераховують кошти людям, які досягли вісімнадцятиліття, частина підіймає вік схвалення до двадцяти одного року).

Все це підтверджується при заповненні анкети запровадженням паспортних даних. Також нерідко у претендента на мікропозику просять селфі. Сканувати документи не завжди є обов’язковим. Якщо вам потрібна тисяча, три чи п’ять, скан можуть не запитати.

Застави при онлайновому кредитуванні виключені – це одна з ключових переваг послуги.

Що ж до кредитної історії, то МФО ставляться до людей набагато людяніше, ніж банки. Достатньо не мати негативної історії. Але навіть якщо у вас раніше були проблеми із виплатою кредитів, є шанс отримати невелику суму. Якщо цього разу ви відповідально розрахуєтеся, кредитна історія покращає. Це, до речі, ефективний лайфхак для відновлення довіри у кредитних організацій.

Заявки розглядає штучний інтелект. Це прискорює процедуру скорингу та спрощує отримання коштів. ШІ достатньо, щоб було виконано формальні вимоги, перелічені вище.

Правова сторона питання

Мікрофінансові позики видаються у межах чинного законодавства, під контролем Нацбанку. Це забезпечує захист обох сторін угоди. Обсяг штрафних санкцій та колекторські дії обмежені правовим полем. Завдяки правовому регулюванню клієнти мікропозикових компаній захищені від свавілля.

На який термін дадуть гроші та скільки доведеться повернути

Спектр пропозицій на мікрофінансовому ринку дуже варіативний. Є навіть пропозиції із нульовою відсотковою ставкою, і це не обман. Через високу конкуренцію на ринку організації-кредитори намагаються залучити нових клієнтів дуже вигідними умовами. На нашому сайті ви знайдете компанії з найцікавішими пропозиціями:

 • Зі ставкою 0.01% для нового клієнта на весь термін позики. Щоправда, сума, яку перерахують за таких умов, зазвичай не дуже велика – до п’яти–десяти тисяч. Віддати її потрібно буде протягом семи-тридцяти діб (терміни в онлайн-кредиторів, які пропонують безвідсоткові акції, варіюються).
 • З пільговим відсотком чи нульовою ставкою частину терміну. Наприклад, перші два тижні ви можете користуватися онлайн-позикою безкоштовно, потім почнуть нараховувати відсотки.

Діапазон відсоткових ставок на ринку мікрокредитування є досить широким: від 0,1% до 1% на добу. Розмір переплати залежить від кількох факторів:

 • Запитувана сума. Чим вона більша, тим більше може бути відсоток. Це пояснюється підвищеними ризиками, які несе онлайн-кредитор під час перерахування клієнту значних коштів.
 • Строки кредитування. Якщо він перевищує два місяці, ставка може бути підвищеною для нівелювання ризиків.
 • Лояльність позичальника. А ось це вже приємна інформація – чим частіше ви берете онлайн-позики і чим відповідальніше ставитеся до своїх зобов’язань, тим нижча персональна процентна ставка. При цьому розмір кредитування, і терміни можуть збільшитися.

Чи можна взяти в борг у МФО солідну суму – тисяч сто? Серед компаній, які ви бачите на сайті, є МФО, які готові виділити такі гроші. Хоча типовий мікрокредит – це позика до десяти тисяч гривень на термін від тижня до місяця, є можливість отримати п’ятдесят тисяч на пів року і навіть на рік. Але вимоги жорсткіші. Новим позичальникам великих сум не дають, тому найкращий спосіб викликати довіру у кредитора і отримати шанс при необхідності «перехопити» п’ятдесят тисяч гривень і більше, – стати постійним клієнтом.

Як отримати онлайн кредит 24/7 без відмови

Що робити, щоб зменшити ризик відхилення заявки? Це питання турбує багатьох людей, які вперше звертаються за мікрофінансовими послугами. Практичні рекомендації:

 • Запитуйте розумну суму. Якщо звертаєтеся до компанії вперше, краще обмежитися онлайн-позикою до 5000 грн.
 • Вводьте дані паспорта, карти, чесно заповнюйте анкету.
 • Перевірте, чи є на вашій карті гривня (або інша символічна сума), яку штучний інтелект спише для перевірки – чи не заблокований платіжний засіб.
 • Якщо ви зіпсували кредитну історію, починайте її відновлювати з мінімальних позик – кілька тисяч.

Якщо ж ШІ відхилив заявку, не засмучуйтесь: спробуйте запитати фінансову допомогу в іншої організації. Порада: скоригуйте запит у бік зменшення, це підвищить шанси.

Як це працює: простий приклад

Для наочності продемонструємо приклад розрахунку відсотків, взявши типові умови щодо ринку. Припустимо, вам потрібно «перехопити» до зарплати 5000 грн, а ставка становить 1% на добу. Якщо ви отримаєте зарплату через тиждень і відразу розрахуєтеся за боргом, переплата становитиме 350 грн. При виплаті мікропозики через два тижні потрібно внести 5700 грн. За місяць загальна сума до повернення становитиме 6500 грн.

Оцінюючи термін мірокредитування, закладіть у свої розрахунки ризик затримки зарплати, тобто візьміть гроші на трохи більший термін, ніж плануєте розплатитися. При цьому ви зможете уникнути переплат, виплативши мікропозику достроково: така опція є у більшості МФО.

Чи обов’язкова банківська картка

Мікрофінансові організації кредитують населення і готівкою, але якщо вас цікавить онлайнова позика в режимі 24/7/365, будь-коли і без вихідних, то без картки не обійтися. Онлайнові мікрокредити переводять у такий спосіб. Обов’язково вводьте правильні дані. Перед оформленням мікропозики проводиться перевірка: з карти спишеться і миттєво повернеться символічна сума – зазвичай одна гривня, іноді трохи більше.

Безперечна плюс онлайн-позика – майже миттєве зарахування грошей. Точніше, після схвалення заявки штучний інтелект одразу ж надішле гроші на картку. Але точні терміни зарахування залежить від банку. Найпопулярніші банки-гіганти, послугами яких користується більшість українців, зараховують одразу перекази.

Оплачувати кредит можна з тієї ж картки чи будь-якої іншої. Більшість компаній дають можливість перерахувати гроші з електронних гаманців.

А якщо не вдасться вчасно повернути борг

За несвоєчасної оплати кредитна організація діє у межах закону, а він дозволяє нарахування штрафів і пені у межах цивільноправової відповідальності. Конкретні штрафні санкції прописані у договорі – не полінуйтеся ознайомитись. Багато МФО, як і банки, зараз розсилають смс, попереджаючи про штрафи, що нараховуються.

Санкції кредитних організацій поділяються на дві категорії:

 • Пеня. Додатковий відсоток, що нараховується у сумі боргу. Поширена практика – переведення клієнта на подвійну відсоткову ставку.
 • Штраф. Точна сума, яка приплюсовується до боргу. Наприклад, п’ятсот гривень.

Зауважте, що деякі кредитори на ринку МФО практикують поєднання обох видів санкцій: у разі прострочення є ризик нарахування і штрафу, і пені. Щоб випадково не потрапити до такої неприємної ситуації, рекомендується використовувати функцію автоплатежу.

Під час прострочення із боржником починають працювати співробітники фінансової організації. Спочатку суворо нагадуватимуть необхідність відповідального ставлення до фінансових зобов’язань, потім передадуть документи до відділу стягнення (це може статися через місяць або кілька). До справи підключаються колектори та юристи.

Наступний етап – направлення позову від МФО до суду. Вас на судове засідання навіть не викличуть: такі позови розглядаються у рамках спрощеного судочинства. Виноситься судовий наказ, передається приставам. А ті вже мають право заблокувати картки неплатника, списувати з них гроші, що надходять, в автоматичному режимі, накласти стягнення на рахунки і майно – конфіскувати. Якщо у діях боржника вбачать злісний намір, підключаться правоохоронці: порушується кримінальна справа про шахрайство. Неприємностей можна уникнути, своєчасно оплачуючи взяті позики.

Але що робити, якщо грошей немає? Пролонгуйте мікрокредит

Все просто: практично у всіх МФО є функція пролонгації позики, тобто продовження. Ви зможете заплатити тільки відсотки, що набігли, а тіло боргу сплатити наступного разу. Можна також сплатити борг частково.

Безперечний плюс рішення – у збереженні позитивної кредитної історії. Вас не вважають неплатником, адже ви справно виконуєте зобов’язання. Ця процедура розглядається як перекредитування: постачальник фінансових послуг повторно дає вам гроші у борг.