Кредит без дзвінків

Кредит без дзвінків на картку передбачає оформлення через сайт фінансової організації. Потенційний позичальник заповнює заявку та надсилає копії документів через сайт кредитора. Далі проводиться ідентифікація особи. Після підтвердження інформації кошти виплачуються за вказаними заявником реквізитами.

Даний метод оформлення заявки має високу популярність через свою зручність та практичність. Громадяни отримують можливість оформити одразу кілька заявок.

Зміст:

 1. Як правильно та швидко підібрати кредитора
 2. Чи законні онлайн-кредити
 3. Умови онлайн-позик
 4. Причини відхилення заявки
 5. Як отримати кредит без дзвінків
 6. Відповідальність за невиконання зобов’язань
 7. Продовження кредиту

Як правильно та швидко підібрати кредитора

Отримати кредит без дзвінків не так важко. Вимоги до позичальників, зазвичай, мінімальні. Але це не означає, що потрібно погоджуватись на першу схвалену заявку. Спочатку потрібно відсіяти недобросовісних кредиторів, виключивши:

 • Фінансові компанії з низьким рейтингом. Орієнтуватися слід на різні сайти, що містять подібну інформацію та переліки.
 • Кредиторів із великою кількістю негативних відгуків. Рейтинг може бути прийнятним, оскільки оцінки часто накручують. Також варто порівнювати дані з різних ресурсів для більш точної інформації.
 • Пропозиції із нереалістичними умовами. Наприклад, тими, хто пропонує підозріло низьку ставку або зовсім безвідсоткову видачу коштів. Не варто одразу ставити на них хрест, але такі продукти слід оцінювати особливо уважно. Можливо, в умовах є каверза чи “кредитор” зовсім є шахраєм.

Відсіявши ці пропозиції, вибір кредитора варто оцінювати на підставі низки характеристик:

 • Сума. Якщо потрібно кілька тисяч гривень, можна звернутися до мікрофінансової організації. Можливий пільговий період, за якого ставка буде мінімальною або зовсім нульовою. Але кошти потрібно віддати швидко, інакше відсотки стануть суттєвими. Більші суми краще оформляти через банки.
 • Як часто потрібні гроші. Разову позику можна отримати в МФО або оформити споживчий кредит у банку. Якщо гроші потрібні регулярно, варто звернути увагу на кредитні картки. Їх також можна оформити онлайн.
 • На який термін потрібні кошти. Якщо на кілька днів чи тижнів, гроші можна швидко отримати до МФО. Якщо кілька місяців і більше, варто звернутися до банку.

Варто також оцінювати ставлення громадян до фінансових компаній. Для цього вивчаються та аналізуються відгуки, рейтинги. Слід навчитися визначати накручені відгуки, які часто виглядають неприродно від реальних.

Зрештою, потенційний позичальник повинен мати кілька актуальних пропозицій, з яких і буде зроблений вибір. Орієнтуватися потрібно буде на вигоду, роботу менеджерів та зручність.

Які вимоги пред’являються при оформленні позик онлайн

Отримати кредит без дзвінків онлайн можна через сайт позикодавця або банківський додаток. Вимоги до позичальників найчастіше мінімальні, але це не означає, що гроші видаються всім підряд. Найчастіше враховуються характеристики:

 • Вік. Абсолютний мінімум – 18 років, але багато позикодавців працюють з особами, які досягли 20-21 рік. Також може бути визначена верхня межа – до 60-75 років, залежно від кредитора, його політики, строку договору та суми.
 • Офіційне працевлаштування. Перевіряється не завжди, але часом кредитор вимагає направити копію договору чи довідки від роботодавця. Мета – переконатися у платоспроможності позичальника. Враховується як сам факт наявності роботи, а й тривалість стажу.
 • Кредитна історія. Оцінити її однозначно неможливо. Пара негативних записів не поставлять хрест на можливість оформлення договору. При оформленні онлайн-позик вимоги більш щадні.
 • Реєстрація. Якщо позика оформляється через сайт, то, як правило, достатньо реєстрації в будь-якій точці України. Вимоги про наявність прописки у конкретному регіоні трапляються рідше.

Конкретні вимоги залежить від обраної програми. Найчастіше, якщо йдеться про онлайн-позику, достатньо відповідності за віком та кредитною історією. Більш вигідні пропозиції можливі підтвердження додаткової інформації.

Чи законні онлайн-кредити

Видача кредитів онлайн, без відвідування офісу – цілком законна угода. Чинне законодавство не містить обмежень щодо цього. Немає жодного правового акта, який би вказував на неможливість підтвердження особи без відвідування офісу кредитора та видачу коштів на картку чи іншим способом.

Головний момент – підтвердити особистість. Робиться це різними способами:

 • Надання сканів документів.
 • Надсилання відео під час одночасної демонстрації документів. Наприклад, паспорт тримається біля особи, водночас робляться обумовлені рухи головою. Так унеможливлюється монтаж.
 • Вчинення пробної транзакції. Для цього буде потрібна карта, оформлена на заявника. Він робить переказ на суму в 1 гривня, що дозволяє переконатися в тому, що саме він має доступ до картки та документів.
 • Усі дії реалізуються одночасно. Так позикодавець отримує всі необхідні відомості та може законно укладати договір із заявником.

Умови онлайн-позик

Отримати позику без дзвінків можна на досить вигідних умовах. Якщо йдеться про договір кредитування з банком, то вони починаються з наступних показників:

 • Ставка від 8% на рік. Зустрічається рідко, найчастіше дещо вище. Подібна пропозиція можлива для постійних клієнтів конкретних фінансових організацій або за наявності додаткових умов. Наприклад, якщо особа одночасно є власником зарплатної картки у цьому банку.
 • Термін. Може починатися від кількох місяців і досягати кількох років. Позичальник при цьому має право віддати кошти достроково. Банк немає права перешкоджати у реалізації цього права.
 • Сума. Банк видає від кількох десятків тисяч гривень. Якщо потрібно менше, варто подумати про оформлення картки або звернення до мікрофінансової компанії.

Якщо оформляти кредитну картку, то умови дещо відрізнятимуться:

 • Ставка – від 20%. Але в даному випадку можлива наявність пільгового періоду, протягом якого відсотки не нараховуватимуться зовсім. Він сягає 3 місяців, але поширюється не так на всі транзакції. Наприклад, може не діяти на перекази на інші картки або зняття готівки.
 • Термін. Гроші потрібно повернути протягом місяця чи кількох. Як правило, все прописано у тексті договору.
 • Сума. Слід орієнтуватися на ліміт картки. Він починається від кількох тисяч і досягає кількох сотень тисяч, все залежить від надійності клієнта, його кредитної історії та відповідності іншим параметрам.

При оформленні мікропозик умови ще менш вигідні. Ставка починається від 0.1% на добу (можливо менше, але трапляється рідко). Термін – від тижня до кількох, можливе продовження до місяців. Сума може бути мінімальною – від 1000 гривень і більше.

Причини відхилення заявки

Незважаючи на те, що вимоги до онлайн-позичальників менш суттєві, ніж при оформленні договорів в офісах кредиторів, відмовити в прийнятті заявки все ж таки можуть. Основними причинами вважаються такі:

 • Клієнт не зміг підтвердити особу. Наприклад, надані копії документів не читаються, а за допомогою надісланого відео неможливо підтвердити, що його зробив саме заявник.
  Подані документи є фальсифікованими або банк має підозру про це. У такому разі кредитор має право попросити зробити нові копії. Також можливі додаткові перевірки. Наприклад, буде здійснено дзвінок працювати для уточнення відомостей. Але при обробці онлайн-заявок такі дії реалізуються вкрай рідко.
 • Невідповідність клієнта основним вимогам щодо віку, доходу, реєстрації. Відомості перевіряються виходячи з наданих документів. Якщо все правильно і виникла помилка, заявку можна подати повторно, зробивши нові скани.
 • Погана кредитна історія. Її кожен банк чи МФО оцінює самостійно. Хтось не зверне увагу на кілька негативних записів, а для когось вони стануть вирішальними.

Якщо оформляється кредит без дзвінків, то перевірка за номером не здійснюватиметься. Але часом мова йде про те, що клієнту самому не доведеться набирати кредитора телефоном, заявка складається через сайт. Служба безпеки позикодавця має право набрати претендента на позику, щоб уточнити додаткові відомості.

Іноді кредитори потребують надання додаткових контактів. Якщо потрібний кредит без дзвінків родичам, цей момент потрібно буде уточнювати одразу. Не всі банки та МФО просять надати контакти третіх осіб.

Розрахунок процентів за кредитом. приклад

Розраховуються відсотки залежно від способу їхнього нарахування. Є два варіанти – ануїтетний та диференційований.

Якщо застосовується диференційований, то розрахунок виглядатиме так:

Відсотки протягом року = сума позики * ставку.

Якщо позика становить 1000000 гривень, а ставка – 11%, річні розраховуються за формулою і виходить 11000 гривень переплата. Але щомісяця проводиться новий розрахунок, у результаті сума буде меншою. Тобто розраховуються річні відсотки та діляться на кількість платіжних періодів.

При ануїтетному платежі використовується та сама формула, але треба враховувати графік, оскільки сума основного платежу змінюється щоразу. Тому особлива увага приділяється сумі основного боргу.

Як отримати кредит без дзвінків

Є кілька варіантів оформлення позик без дзвінків:

 1. Через сайт МФО. Надаються всі необхідні дані та документи, виконуються перевірочні дії. Після схвалення кошти перераховують за вказаними реквізитами.
 2. Через сайт банку. Процедура аналогічна до оформлення через портали МФО. Якщо банк матиме відомості про позичальника, наприклад, він раніше вже отримував гроші в офісі, додаткові перевірки не проводяться.
 3. Через додаток. Як правило, доступ відкривається після перевірки особи. Спочатку потрібно буде отримати картку, відкрити рахунок або з’явитися до офісу. Тому додаткових перевірок не проводяться.

Онлайн можна отримати кредитну картку. У такому разі виконується стандартний набір перевірочних дій. Привезти її може кур’єр – тоді саме він перевіряє особу.

Відповідальність за невиконання зобов’язань

Заходи відповідальності застосовуються відповідно до укладеного договору:

 • Нарахування відсотків. Якщо за договором встановлено пільговий період, він виключається під час прострочення платежу. Нараховуються зазначена процентна ставка.
 • Застосування штрафних санкцій.
 • Звернення до суду. Кредитор подає заяву про винесення наказу чи позов.
 • Звернення стягнення на майно. Можливо лише Службою Судових приставів після набрання чинності судовим актом.

Борг може бути проданий колекторам. Вони здійснюватимуть дзвінки, намагатимуться відвідувати місце проживання, роботи боржника, подавати до суду, якщо кредитор не реалізовував цього раніше. При порушенні з боку закону рекомендується звертатися до поліції, прокуратури, НБУ та в інші структури.

Продовження кредиту

Продовжити онлайн-договір можна, звернувшись із заявкою через сайт. Умови залежатимуть від політики компанії – слід уточнювати їх одразу.

Заявка розглядається онлайн. У ряді випадків на сайті кредитора або його додатку вже є функція пролонгації. Рекомендується уважно вивчити, за яких умов вона буде реалізована.

Договір можна продовжити в офісі компанії. У такому разі укладається додаткова угода. Але найчастіше достатньо заповнити онлайн-заявку на зміну терміну дії угоди.

Оформлення кредиту можливе онлайн, без здійснення дзвінків. Це саме стосується і позик. Умови найчастіше менш вигідні, ніж при зверненні в офіс, але й вимоги м’якші. Для схвалення заявки позичальнику потрібно відповідати висунутим вимогам, а також надати скани документів та реалізувати дії перевірки.