Гроші до зарплати

Бажаєте взяти гроші до зарплати на максимально вигідних умовах? Втрачаєтеся у виборі оптимального варіанта серед десятків доступних пропозицій? Чи цікавлять умови надання позики до МФО та можливі ризики, пов’язані з його отриманням? Самостійний пошук вигідних пропозицій найчастіше займає тривалу кількість часу, особливо якщо стикатися з цим вперше. Щоб уникнути непорозуміння, виникнення спірних питань та неприємних у фінансовому плані наслідків, рекомендуємо скористатися допомогою фахівців. Для цього існують спеціальні сайти-помічники, на сторінках яких ви знайдете всю необхідну інформацію про популярні та маловідомі МФО.

Структурована подача актуальних даних, реальні відгуки клієнтів, експертна оцінка якості обслуговування та взаємодії з клієнтами – усі ці послуги ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Головна перевага мікрофінансових організацій, представлених у нашому каталозі, полягає в тому, що оформити онлайн заявку для позики можна цілодобово. Обробка більшості їх відбувається в автоматичному режимі без участі людського фактора. Зазвичай, гроші надходять на рахунок протягом 10-15 хвилин.

Зміст:

 1. Перелік основних вимог до позичальника
 2. Сума, строк, процентні ставки
 3. Чому можуть відмовити в отриманні мікропозики
 4. Способи отримання кредиту
 5. Відповідальність за непогашену позику

Перелік основних вимог до позичальника

Для вашої зручності список обов’язкових умов отримання позики відображається поруч із назвою конкретної МФО в загальному каталозі доступних пропозицій. Для більшості МФО властиво вимагати від потенційних клієнтів відповідності наступним критеріям:

 • наявність громадянства України з постійною пропискою на території країни (для цього достатньо надати скан або фото паспорта – розворот 2 і третьої сторінок, а також сторінку з пропискою, що діє);
 • хороша кредитна історія, високий або середній кредитний рейтинг, відсутність прострочень, що діють, за іншими кредитними зобов’язаннями (система відправляє відповідний запит до бюро кредитних історій, самостійно цю процедуру виконувати не потрібно);
 • наявність постійного доходу, який за необхідності буде можливо підтвердити довідкою або випискою з банківського рахунку (найчастіше документальне підтвердження не потрібне).

Для отримання грошей до зарплати на картку з невеликим або нульовим відсотком можливе збільшення вимог. Річ у тому, що шляхом зниження процентної ставки компанія скорочує свій прибуток. Щоб мінімізувати можливі втрати як несплати боргових зобов’язань позичальників МФО потрібні гарантії його платоспроможності.

Правове регулювання кредитного онлайн-сегменту

За законну роботу всіх українських компаній, що надають мікрофінансові послуги населенню, відповідає головний орган нагляду в цій сфері – Нацбанк. У рамках встановленої компетенції його спеціалісти ведуть державний реєстр, який постійно оновлюється та доповнюється актуальними достовірними даними. Перелік включає всі зареєстровані належним чином МФО, мають право займатися мікрофінансовою діяльністю на території України.

За потреби до розслідування та викриття незареєстрованих належним чином компаній залучаються представники інших правоохоронних органів.

Сума, строк, процентні ставки

На офіційному сайті нашого сервісу представлено величезну різноманітність пропозицій із різними умовами кредитування. Залежно від обраної мікрофінансової організації, ви можете розраховувати на суму позики від 5 до 100 тисяч гривень. Тим клієнтам, хто залишає заявку вперше, компанії пропонують взяти участь у різних програмах лояльності, наприклад, скористатися вітальним промокодом або взяти гроші під 0%, повертаючи після закінчення кредитного періоду стільки, скільки отримали.

Потенційному клієнту необхідно знати, що багато кредитних організацій йдуть на різного роду хитрощі: включають у суму договору платні (найчастіше нікому не потрібні) послуги, страховку, беруть додаткову комісію при оплаті боргу деякими банківськими картками. Саме тому дуже важливо перед підписанням договору уважно його прочитати. Перед тим, як поставити електронний підпис шляхом введення смс-коду, переконайтеся, що у пункті згоди з умовами позики вимкнено всі платні доповнення. За потреби приберіть галочку навпроти відповідного рядка. На підтвердження заявки їхня активність ніяк не впливає.

Після погашення першої позики багато компаній збільшують ліміт для оформлення наступних заявок – від 15 до 30 тис. грн. Деякі МФО розширюють спектр своїх послуг, пропонуючи взяти довгостроковий кредит з оплатою раз на тиждень, раз на 2 тижні або раз на місяць. І тут можна отримати від 30 до 100 тис. грн. Однак і переплата буде більшою. Загальний термін кредитування може сягати одного року. При цьому нарахування процентів відбувається щодня. Ставка варіюється від 0,3 до 1,5% на добу.

Чому можуть відмовити в отриманні мікропозики

Існує ряд певних вимог до претендента, яких він повинен дотримуватися в обов’язковому порядку. Спроба знехтувати ними неприпустима, інакше компанії розцінюватимуть це як дії шахрайського характеру. При недотриманні хоча б однієї умови, користувач отримує неминучу відмову по заявці, що розглядається.

Основні різновиди для відмови в отриманні грошей до зарплати в режимі онлайн:

Невідповідність віковим обмеженням. Повнолітній вік позичальника є однією з першочергових умов, на які звертає увагу кожна МФО. Деякі МФО навмисно підвищують віковий ценз до 21-23 років, щоб уникнути фінансових втрат унаслідок фінансової неспроможності клієнта. Щодо осіб похилого віку також існують певні обмеження віком. Якщо позичальник старше 75-80 років, то швидше за все у звичайній позиці йому буде відмовлено. Отримати гроші літнім позичальникам допоможуть МФО, що спеціалізуються на роботі з цією категорією клієнтів.

Проблеми з документом, що підтверджує особу претендента. Найчастіше щоб одержати позикових коштів через МФО досить надати компанії український паспорт. Під час його перевірки фахівці мікрофінансових організацій звертають увагу на такі моменти:

 • оригінальність та дійсність документа (проведення комплексної перевірки на відсутність фактів анулювання, підробки, прострочення);
 • належність позичальнику (використання паспорта третіх осіб під час оформлення позики тягне у себе кримінальну відповідальність);
 • відповідність наданого паспорта загальногромадянському українському зразку (закордонні паспорти та документи, видані іншими державами для подання заявки не розглядаються).

Для підтвердження даних паспорта необхідно прикріпити скани сторінок в особистому кабінеті користувача. У деяких випадках система може вимагати фото вашої особи з головним розворотом. Звертайте увагу на якість фотографій. Всі дані повинні добре переглядатися. В іншому випадку документ просто не пройде перевірку.

Кредитна історія. Це основний показник платоспроможності та відповідальності майбутнього клієнта у плані своєчасного повернення коштів у повному обсязі. Якщо кредитна історія зіпсована, то надійність позичальника стає під підозрою. Чи не кожна кредитна контора готова піти на такі ризики. Навіть якщо в описі МФО зазначено, що видача позики відбувається без перевірки КІ, то насправді це не так. Ця інформація ретельно перевіряється завжди і всіма компаніями. Винятків із правил не існує!

Високе кредитне навантаження. Якщо оформлювану вами позику є далеко не першою, то МФО вправі вам відмовити. Пояснення цьому криється на поверхні. Таким чином, компанії перестраховують себе від можливої втрати коштів, адже доходу претендента на своєчасне погашення всіх кредитних зобов’язань може просто не вистачити.

Наявність прострочень. Незалежно від обставин, всі прострочені боргові зобов’язання будуть відображені у вашій кредитній історії. Це робиться з метою, щоб попередити майбутніх кредиторів про можливу неблагонадійність претендента. Прострочення поділяються на 4 типи:

 • закриті (ви прострочили черговий платіж за кредитом, але змогли його загасити);
 • відкриті (прострочені боргові зобов’язання зараз є неоплаченими);
 • короткострокові (з моменту прострочення пройшов один або кілька днів);
 • довгострокові (оплата за простроченими кредитами не провадиться тривала кількість часу).

У разі закритого прострочення ймовірність схвалення досить хороша. При відкритому простроченому боргу короткострокового характеру отримати позику можна, але розмір запитуваної суми може бути меншим за очікуваний. В решті випадків отримати гроші до зарплати без відмови буде неможливо.

Приклад приблизного розрахунку відсотків за кредитом

Для цього можна скористатися простою математичною формулою:

b = a (c/100)) / d e + a, де:

 • a – сума позики, яку ви плануєте отримати;
 • b – загальна сума боргу, яку необхідно сплатити за весь термін користування кредитом з урахуванням нарахованих відсотків;
 • c – фіксована ставка за кредитом, виражена у відсотках річних;
 • d – кількість днів на рік;
 • РІК – кількість днів на рік;
 • e – період дії договору, тобто. загальна тривалість користування грошима, виражена днями.

Максимальний відсоток, під який мікрофінансові компанії пропонують отримати гроші до зарплати на картку, може сягати 365% річних. Щоб уникнути непідйомного фінансового навантаження, вибирайте пропозиції з низькою процентною ставкою.

Способи отримання кредиту

Отримати позику від МФО можна кількома способами:

 • готівкою при особистому відвідуванні компанії або в офісах партнерів;
 • на іменну банківську картку платіжних систем Visa, Master Card;

Точний список доступних методів залежить від функціоналу веб-сайту конкретної мікрофінансової організації.

Відповідальність за непогашену позику

У разі недотримання умов договору ошуканий кредитор має право подати до суду. Натомість відбувається щоденне нарахування грошових штрафів за несплачений борг. Плюсом цього щодня компанія продовжує нараховувати відсотки на суму виданої позики.

Чи можна продовжити кредит

Багато компаній йдуть назустріч тим, хто не цурається оплати кредиту, але з якихось причин не може внести вчасно всю суму цілком. Для розв’язання цієї проблеми є спеціальна послуга — пролонгація позики. Скористатися цією послугою раціонально, коли термін дії договору добігає кінця. Зазвичай термін продовження дорівнює терміну дії основного договору. Скориставшись цією послугою, ви сплачуєте тільки нараховані відсотки, розмір основного боргу залишається незмінним.