Гроші в борг

В наші дні життя змінюється швидко: ще вчора на руках була достатня сума готівки, а сьогодні катастрофічно не вистачає коштів на найнеобхідніше – проїзд у транспорті, їжу, одяг, ліки, вітаміни, дрібні розваги: похід у кіно, музей, театр, матчі улюбленої баскетбольної команди

Звичайно, можна попросити про спонсорську допомогу друга, члена сім’ї. Але що, якщо їхнє фінансове становище залишає бажати кращого. Тоді актуальним стає питання: «Де взяти гроші в борг онлайн на карту?».

Не завжди зручно звертатися до друзів, родичів за фінансовою підтримкою. Непоодинокі випадки, коли через грошові питання псуються особисті відносини. Якщо дружбою дорожите, не варто просити допомоги у близьких людей. Простіше розжитися готівкою у сторонніх організацій. Тим більше, що вони схвалюють заявки претендентів на 95% випадків.

Інтернет-мікропозики стають популярним вибором для позичальників, які шукають миттєве джерело фінансування. Один із найкращих способів отримати готівку, коли вона потрібна, без необхідності проходити через традиційні канали кредитування, такі як банки, великі кредитні організації – онлайн-позички.

Процес простий: все, що потрібно зробити, заповнити просту форму заявки, ввести інформацію про свій банківський рахунок на веб-сайті кредитної організації. Через 5 хв все буде готове: зможете отримати відповідь мікрофінансової установи щодо актуального питання. Якщо анкета схвалена кредитором, гроші будуть переведені на ваш банківський рахунок протягом 10 хв.

Зміст:

  1. Як зрозуміти, що перед вами не шахрай
  2. Вимоги до претендентів на позику
  3. Чи законна діяльність на території України
  4. Причини негативного рішення по заявці
  5. Як розраховуються відсотки
  6. Способи зарахування
  7. Інформація несумлінним платникам

Як зрозуміти, що перед вами не шахрай

Щоб вибрати надійного кредитора, важливо перевірити відкриті джерела інформації, такі як офіційні сайти, новини, податкові звіти, державний реєстр. Дії допоможуть отримати уявлення про ліцензію, дату реєстрації установи. Важливо вивчити історію фінансової установи, структуру акціонерів, можливо, статутні документи та інші папери, які знаходяться у вільному доступі.

Наявність розвиненої мережі філій, відділень, місць для зняття готівки з банківських карток – ще один показник благонадійності. Щоб не витрачати час на пошук банку, що пропонує кредити, краще придивитися до мікрофінансових організацій, які представлені на сайті. Ці організації мають великий досвід роботи, високий рейтинг, бездоганну репутацію. Вердикт такий: список ідеально підходить для потенційних позичальників.

Але найголовніша гарантія того, що ви звернулися до надійної організації, яка дорожить своєю репутацією – наявність ліцензії НБУ.

Вимоги до претендентів на позику

Хто може отримати гроші в борг без довгих очікувань зі 100% гарантією схвалення? Імовірність позитивного рішення висока, якщо ви відповідаєте наступним запитам:

  • вік 18-65 років (у деяких випадках до 60 років);
  • громадянство України;
  • постійна реєстрація (не завжди обов’язкова, залежить від вимог кредитора).

Документи, що підтверджують дохід, не потрібні. Навіть особи, які працюють неофіційно або одержують зарплату в конвертах, можуть оформити кредит. Допомога співпозичальників не знадобиться, а довідки про доходи не потрібно брати в бухгалтерії організації, де працюєте.

Схвалити заявку мікрофінансова компанія може пенсіонерам, неблагонадійним клієнтам великих банків, непрацюючим студентам, мамам у декретній відпустці.

Однією з головних переваг такого сервісу як «гроші терміново» є зручність. Здобувачам мікрокредитів не потрібно довго заповнювати заяву. Процес пройде легко, швидко, непомітно, без паперової тяганини. Інша перевага в тому, що кошти доступні миттєво.

Вам також не потрібно турбуватися про проходження перевірок кредитоспроможності: більше не доведеться хвилюватися, чи пройдете ви випробування, як було у випадку співпраці з традиційними кредитними установами.

Тип джерела фінансування дозволяє позичальникам з нижчими доходами, поганою кредитною історією отримати доступ до таких необхідних коштів, чого можуть запропонувати інші форми фінансові контори.

Чи законна діяльність на території України

Чомусь все частіше в інтернеті можна зустріти думку, що підписання кредитної угоди з мікрофінансовою установою ні до чого не зобов’язує кредитоодержувача. Це не так: у нашій країні робота подібних структур законна, легальна, обґрунтована. Будь-яке порушення офіційного договору, чи то прострочення чергового платежу, внесення меншої суми, ніж вимагають папери, тягне за собою правові наслідки – від нарахування штрафів до арешту майна, кримінального переслідування.

Грати в хованки з представниками компаній не варто: ризикуєте привернути увагу представників органів правопорядку. Краще вже виплачувати все у строк відповідно до укладеного договору. Тоді претензій з боку поліції колекторів не виникне.

На який термін можна отримати гроші в борг

Умови, пов’язані з отриманням коштів до заробітної плати через інтернет, варіюються від постачальника до постачальника. Тому важливо, щоби позичальники заздалегідь провели своє дослідження, порівняли пропозиції різних установ. Так ви будете краще розуміти, на що ви йдете, яке підводне каміння може виявитися в майбутньому.

Якщо часу немає, скористайтесь добіркою кредитних організацій, що видають мікропозики. Ми зібрали на сторінці компанії, що працюють, які пройшли перевірку в усіх інстанціях, працюють на території країни легально, пропонують комфортні умови мікрокредитування.

Сума, термін, процентні ставки по мікропозиках можуть змінюватись в залежності від кредитора. Зазвичай, вони становлять від 5000 до 30 000 гривень, видаються терміном від 14 днів до 6 міс. Відсоткові ставки можуть бути як низькими, до 5%, високими, до 30-45% річних. Часто ставка залежить від кредитоспроможності позичальника, показник визначається індивідуально для кредитоодержувача, що заповнив заявку на сайті.

Більшість провайдерів вимагають погашення грошової позики протягом 6 місяців, стягують відсотки залежно від суми позики. Але іноді термін може бути збільшений, якщо сума кредиту становить понад п’ятдесят тисяч гривень. Якщо хочете знизити розмір переплати, намагайтеся розплатитися з кредитом якнайшвидше. Використовуйте різні способи – вносите суму більшу, ніж зазначено у договорі, повністю погасіть позику після отримання заробітної плати.

В середньому відсоткові ставки різняться від 10% до 15%. Майте на увазі: кредитори можуть мати свої збори, додаткові платежі, пов’язані з наданням послуг – миттєвою обробкою заявки, зарахуванням коштів на рахунок картки, інші. Ось чому будь-які угоди із мікробанками потрібно спочатку уважно вивчати, потім підписувати. Особливий акцент зробіть на тому, які процентні ставки вказані у договорі, які діють умови погашення, чи додаткові комісії стягуються за послуги. Щоб не пошкодувати про своє рішення – взяти гроші у борг у мікрокредитної установи – реально оцініть своє фінансове становище, переконайтеся, що у вас немає жодних умов, які могли б призвести до збільшення боргу перед подібною компанією.

Причини негативного рішення по заявці

Заявки на мікропозику онлайн на карту можуть бути відхилені з об’єктивних причин: Це може бути:

  1. Допущення помилок під час заповнення документів в інтернеті. Якщо написали прізвище, ім’я з друкарськими помилками, неправильно вказали номер документа, що засвідчує особистістю, це не дозволить грамотно оформити мікрокредитний договір. Якщо ви початківець комп’ютерного користувача, попросіть когось із знайомих допомогти вам заповнити заявку на сайті.
  2. Надання недостовірних відомостей. Ми живемо у XXI столітті. Мікробанкам не складно надіслати запити про кредитоодержувача у відповідні інстанції – податкову службу за місцем проживання, службу судових приставів, нотаріальні контори. У ваших інтересах не ховати інформацію про себе. Тоді шанси успішне оформлення угоди різко зростають.
  3. Недостатній прибуток. Фінансові установи загалом лояльно налаштовані до клієнтів. Але серед них зустрічаються структури, що висувають жорсткі вимоги до претендентів на мікропозику. Інші причини відмови таких установ – відсутність офіційної роботи, недостатня кредитна історія, погане заставне забезпечення, минуле прострочення. Найчастіше такі вимоги стосуються позичальників, які претендують на великі позички – понад 100 000 гривень.

Претендентам важливо уважно прочитати всі умови перед поданням заявки, щоб переконатися, що вони надали всю необхідну інформацію, відповідають вимогам кредитора. Але навіть якщо вам здається, що ви не личите під середньостатистичний портрет кредитоотримувача, спробуйте щастя. Раптом удача буде на вашому боці?

Як розраховуються відсотки

Припустимо, ви заповнюєте заявку на онлайн-позику у розмірі 10 000 грн із процентною ставкою 8% річних. Загальна сума погашення складе 10800 грн, тобто переплата буде в районі 800 грн. Якщо позичка оформлена на рік, щомісячний платіж за кредитом 900 грн.

Якщо банк додатково бере комісію за зняття чи внесення готівки, оформлення документів, дострокове погашення, додайте до отриманої суми всі подібні платежі. Тільки потім варто поділяти суму на кількість місяців.

Якщо позику оформляєте не на 12 місяців, а на 3, потрібно буде спочатку порахувати відсотки переплати. Для цього процентну ставку (у нашому випадку 8%) ділимо на кількість місяців на рік, а потім множимо на 3 (термін у місяцях, на який оформлюємо кредит). Виходить 8: 12х3 = 2. Переплата за 90 днів складе 2%, що від суми 10 000 буде 200 грн.

Способи зарахування

Гроші в борг одержують:

  • на дебетову/кредитну картку;
  • готівкою в касі відділення;
  • перерахуванням на розрахунковий рахунок, електронний гаманець.

Інформація несумлінним платникам

Якщо ви не вносите платежі відповідно до плану погашення, кредитор може накласти додаткові штрафи, залучити колекторів, звернутися до правоохоронних органів.

Продовження мікропозик можливе, але це залежить від політики, процедур окремих кредиторів. При розгляді можливості отримання таких позик завжди найкраще враховувати, чи потрібен вам додатковий час, перш ніж підписувати будь-які документи. Потрібно чітко розуміти, що станеться, якщо ви не зможете вчасно вносити платежі відповідно до початкової домовленості з обраним кредитором.

Якщо потрібні гроші в борг онлайн на карту, рекомендуємо розглянути можливість оформлення інтернет-позики. Він пропонується онлайн-кредиторами, використовується для різних цілей – щоб з’їздити у відпустку, купити побутову техніку, зробити приємний подарунок близькій людині, заплатити за курси чи навчання.

Інтернет-позики забезпечують швидкий доступ до коштів: часто заявка схвалюється за п’ять-десять хв, а гроші надходять на рахунок банківської картки протягом 24 годин. Онлайн-позичка – чудовий спосіб уникнути непередбачених витрат, дотягнути до зарплати, не знижуючи рівень свого життя.

Щиро сподіваємося, що матеріал допоміг зрозуміти, де взяти гроші у борг. Він стане справжньою підмогою для потенційних позичальників і дозволить уникнути будь-яких помилок, які могли б призвести до відмови мікрокредитної організації, переплати, посилення умов.